Inauguracja obchodów 100-lecia szkoły

inauguracja01W dniu 16 października odbyła się inauguracja obchodów 100-lecia polskiego gimnazjum i liceum we Wrześni. W jej trakcie zaprezentowany został harmonogram planowanych dla uczczenia jubileuszu wydarzeń. W auli Liceum gościliśmy p. Dionozego Jaśniewicza - Starostę Wrzesińskiego, p. Karola Nowaka -zastępcę burmistrza Wrześni, p. Arletę Nowak - Przewodnicząca Towarzystwa Absolwentów i Przyjaciół Liceum oraz członków Stowarzyszenia: dyr. Zenona Suchorskiego, Mariana Torzewskiego - autora okolicznościowej publikacji i Piotra Kryszewskiego, p. Stefana Tomczaka - Naczelnika Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej Starostwa Wrzesińskiego, p. Marzenę Tabaczyńską - Dyrektora Wrzesińskiego Ośrodka Kultury oraz p. Sebastiana Mazurkiewicza - Dyrektora Muzem Regionalnego im. Dzieci Wrzesińskich we Wrześni.